Jak oceniamy 100 dni rządów wójta Krzysztofa Iwulskiego? Znamy wyniki sondy!

Mieszkańcy gminy Jednorożec w ubiegłorocznych wyborach samorządowych wskazali włodarza, któremu powierzyli kierowanie sprawami gminy na najbliższe 5 lat. Krzysztof Iwulski został zaprzysiężony ponad 3 miesiące temu, co oznacza, że można już dokonać pierwszych ocen rozpoczynającej się kadencji. Najlepszym miernikiem zadowolenia z nowych rządów jest ocena samych mieszkańców.

Przed kilkoma dniami zapytaliśmy naszych Czytelników o ich zdanie na ten temat. W naszej sondzie oddano 973 ważne głosy. Większość uczestników internetowego głosowania nowe rządy oceniła pozytywnie. Zadowolonych z działalności Krzysztofa Iwulskiego jest ponad połowa głosujących; dokładnie 59,4% oceniło życzliwie pierwsze 100 dni pracy wójta na rzecz gminy. Na przeciwległym biegunie znalazło się 22,2% internautów, którzy nie są zadowoleni z działań włodarza. 18.4% Czytelników uznało, że jest za wcześnie na kategoryczne rozstrzygnięcia i nie ma na ten temat zdania.

O skomentowanie wyników sondy poprosiliśmy wójta Krzysztofa Iwulskiego.

-Dziękuję internautom za docenienie moich dotychczasowych starań i pracy na rzecz naszej lokalnej, gminnej społeczności. Od początku mojego urzędowania daję z siebie wszystko i każdego dnia walczę z czasem aby załatwić jak najwięcej spraw. 100 dni to bardzo mało, ale nawet w tak krótkim czasie udało się podjąć wiele tematów, odbyć spotkania z mieszkańcami i organizacjami oraz pozyskać znaczne pozabudżetowe środki finansowe na realizację projektów zawartych w moim programie, który realizuję z całą stanowczością. Staram się przy tym wsłuchiwać w głosy rozmówców i być wójtem wszystkich mieszkańców. Pozdrawiam uczestników sondy przeprowadzonej przez Infoprzasnysz i jeszcze raz dziękuję za pozytywną ocenę. – podsumował wójt.


red.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments