Jak oceniamy 100 dni rządów burmistrza Przasnysza? Znamy wyniki sondy!

Mieszkańcy Przasnysza w ubiegłorocznych wyborach samorządowych wskazali włodarza, któremu powierzyli kierowanie sprawami miasta na najbliższe 5 lat. Łukasz Chrostowski został zaprzysiężony 20 listopada 2018 r., od tego dnia do dziś minęło dokładnie 99 dni, co oznacza, że można już dokonać pierwszych ocen rozpoczynającej się kadencji. Najlepszym miernikiem zadowolenia z nowych rządów jest ocena samych mieszkańców.

Przed kilkoma dniami zapytaliśmy naszych Czytelników o ich zdanie na ten temat. W naszej sondzie oddano 3 432 ważne głosy. Większość uczestników internetowego głosowania nowe rządy oceniła życzliwie. Zadowolonych z działalności Łukasza Chrostowskiego jest ponad połowa głosujących; dokładnie 51,8% oceniło pozytywnie pierwsze 100 dni pracy burmistrza na rzecz miasta. Na przeciwległym biegunie znalazło się 24,6% internautów, którzy nie są zadowoleni z działań włodarza. 23.6% Czytelników uznało, że jest za wcześnie na kategoryczne rozstrzygnięcia i nie ma na ten temat zdania.

 

Taka ocena mieszkańców spowodowała uśmiech na twarzy burmistrza. – Bardzo cieszą mnie wyniki sondy InfoPrzasnysz – skomentował Łukasz Chrostowski. – Pierwsze 100 dni to przede wszystkim wdrażanie się we wszystkie aspekty pracy Urzędu Miasta. Na co dzień muszę podejmować trudne decyzje i wiem już doskonale, że najprościej mówiąc „jeśli damy jednym – to trzeba będzie zabrać innym”. Dlatego praca burmistrza jest trudna i wymaga ogromnego zaangażowania czasowego, ale też i psychicznego. Odbyłem pewnie już kilkaset indywidualnych spotkań z mieszkańcami, choć nie zawsze udało się im osiągnąć to, co zamierzyli. Dla mnie najważniejszy jest interes i dobro miasta, a także naszych mieszkańców. Dlatego fakt, że osiągnąłem w Państwa sondzie tak wysoki wynik, napawa mnie dumą, bo z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że pracuję za dwóch albo i za trzech, a moje decyzje są słuszne i sprzyjają rozwojowi Przasnysza – powiedział burmistrz.

Już w najbliższą niedzielę o wyrażenie swojej opinii na temat rządów nowego włodarza Krzysztofa Iwulskiego poprosimy mieszkańców gminy Jednorożec.

M. Jabłońska


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments