Jacek Musiatowicz odwiedził Czernice Borowe

W listopadzie uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym pod tytułem „Życie ….czyli spacer po kamieniach”.

 

Gościem spotkania w czernickiej szkole był Jacek Musiatowicz, muzyk i pieśniarz. Młodzieży opowiedział o życiu pełnym wzlotów i upadków, a także przestrzegł przed wpływem używek i wirtualnego świata Internetu.

– Jacek Musiatowicz, powagą poruszanej tematyki zaintrygował naszą młodzież i zmusił do głębszej refleksji. Było to wyjątkowe i wzruszające spotkanie, podczas którego poeta uczulał dzieci na zagrożenia współczesnego świata. Sporo czasu poświęcił pasjom i zainteresowaniom. Z dumą mówił o swym synu Michale, który zauroczył wszystkich obecnych piękną grą na gitarze. Humorystyczne wypowiedzi prowadzącego spotkanie, przeplatane utworami muzycznymi zachęcały młodzież do kierowania swym życiem w sposób mądry, odpowiedzialny i przemyślany – wspomina Lidia Strusińska.

 

Spotkanie z uczniami klas VI – VIII odbyło się dzięki Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czernicach Borowych.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments