Jacek Kowalski zwycięzcą klasyfikacji generalnej ligi darta w Płońsku

Jacek Kowalski zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej ligi darta „Płońsk Rzuca”. W dziesięciu turniejach wzięło udział 54 zawodników.

 

– Tak się poskładało, że zarówno w epizodzie 10. jak i w klasyfikacji generalnej czołówka wygląda identycznie: Jacek Kowalski, Adam Gołębiewski, Mariusz Sobierański – poinformował Michał Nowakowski na fanpagu Płońsk Rzuca w mediach społecznościowych.

W dziesięciu turniejach sezonu pierwszego ligi „Płońsk Rzuca” łącznie wzięło udział 54 osoby. – Niestety dwaj pierwsi w klasyfikacji generalnej tylko raz oddali najwyższy stopień podium Bartłomiej Rybicki – informuje.

Jacek Kowalski w darta gra od ok. 2,5 roku. Jak przyznaje, początki nie były łatwe „brak fachowej wiedzy, słabsze lotki, papierowa tarcza”. Po konsultacjach z innymi darterami, ich wskazówkach i kolejnymi treningami doszedł do perfekcji.

Obecnie trenuje trzy razy po dwie godziny dziennie: we wtorki i piątki w Stowarzyszeniu Trzeźwościowym „Orlik”,  w czwartki w przasnyskim OSIR. W soboty zaś, startuje w turniejach.

13 kwietnia zainaugurowany zostanie sezon 2. – Przed pierwszym rzutem będziemy chcieli odznaczyć najlepszych w sezonie 1. pamiątkowymi pucharami – przekazuje Michał Nowakowski.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments