Izabela Michalak i Jakub Feliński na regionalnych mistrzostwach w tenisie stołowym

7 lipca 2022 roku odbyły się IV Regionalne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym o puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie. Organizatorem zawodów było Nadleśnictwo Susz. Nadleśnictwo Przasnysz reprezentowało dwóch pracowników: Izabela Michalak i Jakub Feliński.

 

– Izabela Michalak starszy specjalista SL ds. gospodarki towarowej i materiałowej w naszym nadleśnictwie zajęła 2. miejsce w kategorii kobiet. Na mistrzostwa w tenisie stołowym jeździ regularnie, była na każdych eliminacjach. Jak twierdzi, z roku na rok poprzeczka ustawiana jest coraz wyżej. Sportem tym interesuje się coraz więcej kobiet z naszego olsztyńskiego regionu, co można było zauważyć na tegorocznych eliminacjach. Jej zdaniem to zasługa dobrej organizacji, promocji i przede wszystkim miłej atmosfery podczas zawodów – informuje Magdalena Kaczyńska z Nadleśnictwa Przasnysz.

 

Izabela Michalak zakwalifikowała się na mistrzostwa ogólnopolskie, gdzie będzie reprezentowała Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Olsztynie.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments