IV Sportowe Walentynki w Jednorożcu [FOTO]

W Walentynki, 14 lutego Stowarzyszenie „Jednorożec robi co może” zaprosiło do wspólnego biegania. Była muzyka, czerwone serca i słodkie niespodzianki.

 

Stowarzyszenie „Jednorożec robi co może” zaprosiło wszystkich biegaczy zarówno z terenu powiatu przasnyskiego, jak i sąsiednich, do wzięcia udziału w treningu pod nazwą „Sportowe Walentynki”. Impreza odbyła się już po raz czwarty.

Zabawa biegowa rozpoczęła się w poniedziałkowy wieczór, 14 lutego.

Na starcie, pod budynkiem Urzędu Gminy Jednorożec pojawiło się 56 osób. Dla uczestników przygotowano dwie trasy. Pierwsza z nich przeznaczona była dla biegaczy i wynosiła 5 km, zaś druga do nordic walking. Oczywiście obydwie były pokonywane przy dźwiękach muzyki i z balonami w kształcie serc w ręku.

 

– Bieg prowadził Paweł Bakuła, zaś nordic walking Agata Bojarska i Kazimiera Gwiazda. Trening zakończyliśmy na placu przyszkolnym – informuje stowarzyszenie „Jednorożec robi co może”.

Pamiątkowe medale uczestnikom wręczył wójt Krzysztof Iwulski, który sam również pokonał dystans 2,5 km. Nie zabrakło poczęstunku: ciasta, waty cukrowej i popcornu.

Specjalnie przygotowane na tę okoliczność kubeczki z napisem „kochaj swoje życie” powędrowały do zawodników z Ciechanowa, Ostrołęki, Humięcina – Andrychów, Legionowa, w okolice Gruduska, Płońska. Rozeszły się też po całej gminie Jednorożec.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments