Młodzieżowa Orkiestra Dęta ze Starej Krępy z wyróżnieniem jury na wojewódzkim przeglądzie

W niedzielę, 2 czerwca w Grodzisku Mazowieckim odbył się VIII Wojewódzki Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Mazowieckiego pod honorowym patronatem marszałka Adam Struzika.

 

Młodzieżowa Orkiestra Dęta działająca przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Krępie wystartowała w niedzielnym VIII Wojewódzkim Przeglądzie Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Mazowieckiego w Grodzisku Mazowieckim. Udział w konkursie wzięły również formacje: z Gozdowa, Kask, Grójca, Lubowidza i Sokołowa Podlaskiego.

Na początek orkiestra ze Starej Krępy, pod batutą kapelmistrza Krystiana Romana, zaprezentowała grę w marszu. W tej kategorii było ważne nie tylko wykonanie samego utworu, ale także ogólna prezentacja. Drugą konkurencją była gra na scenie.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Krępie została doceniona w kategorii program koncertowy.

– Trzymają nas jeszcze emocje, ale musimy się pochwalić. Na Przeglądzie Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych w Grodzisku Mazowieckim zajęliśmy 4. miejsce z wyróżnieniem od jury (orkiestra została doceniona w kategorii program koncertowy – red.). Gratulujemy pozostałym orkiestrom koncertów – przekazują uczestnicy.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
16 dni temu

Gratulacje dla młodych ochotników- muzyków. Brawo 👍