Iskra Krasne pokonuje Wkrę Bieżuń na stadionie w Przasnyszu

Dziś, 31 marca 2018r. o godz. 11:00 na przasnyskim stadionie zespół Iskra Krasne rozegrał mecz z  Wkrą Bieżuń.

Początek spotkania potoczył się po myśli piłkarzy z Krasnego za sprawą Daniela Malinowskiego, który zdobył pierwszą bramkę. Chwilę później wynik meczu poprawił Pawłowski i Iskra prowadziła już 2:0. Z takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W 60″ drugiej połowy Daniel Malinowski ponownie umieścił piłkę w bramce Wkry Bieżuń. 6 minut później ten sam zawodnik zdobył kolejny punkt dla swojej drużyny (rzut karny) i tym samym pogrzebał szansę na wygraną przeciwnika. Mimo szansy dla Bieżunia w ostatnich minutach meczu (rzut karny) wynik pozostał bez zmian i ostatecznie Iskra Krasne wygrała 4:0!