Intymny wideo czat z obcą kobietą zakończył się źle. Nagranie trafiło do znajomych mężczyzny

O tym, jak niebezpieczne mogą być nowe znajomości na portalach społecznościowych przekonał się mieszkaniec naszego regionu. Policja apeluje o ostrożność i stosowanie zasady ograniczonego zaufania.

 

Mężczyzna z naszego terenu dał namówić się nowo poznanej kobiecie na nagranie intymnego filmu.

– Krótko po tym, nowo poznana kobieta powiedziała mu, że go zniszczy i wysłała zarejestrowane nagranie video do jego znajomych na portalu społecznościowym – informuje kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Funkcjonariusze apelują, by w kontaktach z osobami nieznajomymi zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym stosować zasadę ograniczonego zaufania.

 

– Przed kliknięciem przycisku wyślij, zastanówmy się, czy na pewno tego rodzaju zdjęcie, bądź nagranie chcemy udostępnić osobom trzecim. Pamiętajmy, że wysyłając obcym osobom nasze prywatne zdjęcia, bądź filmy nigdy nie mamy pewności, w jaki sposób i do jakich celów będą one wykorzystywane. Nie wiemy też, kto znajduje się po drugiej stronie komputera, bądź telefonu. Nie zapominajmy także, że internet nie zapomina. Zdjęcie, bądź film raz wrzucone do sieci trudno będzie usunąć – przestrzegają policjanci.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
11 miesięcy temu

Jestem żonaty ale też lubię młodych chłopców w takich sytuacjach