Interwencje straży Przasnysz – od 27 stycznia do 02 lutego 2014 r.

27.01.2014 r. godz. 1225

Wypadek samochodu osobowego w Mchowie gmina Przasnysz. Osób poszkodowanych nie było. W chwili przyjazdu straży pożarnej osoby podróżujące znajdowały się na zewnątrz pojazdu. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne i wyciągnęli pojazd z rowu.

Zniszczeniu uległ przód Renault Megane.

27.01.2014 r. godz. 1305

Wypadek samochodu osobowego w Świniarach gmina Krzynowłoga Mała. Osób poszkodowanych niebyło. W chwili przyjazdu straży pożarnej samochód leżał na boku w rowie. Podróżującymi osobami zajmował się personel medyczny, który nie stwierdził obrażeń ciała. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne, postawili pojazd na koła i wyciągnęli z rowu.

Zniszczeniu uległ przód Peugeota 106.

28.01.2014 r. godz. 1324

Wypadek samochodu osobowego w Rycicach gmina Chorzele. Osób poszkodowanych nie było. W chwili przybycia straży pożarnej samochód znajdował się w rowie oparty o drzewo. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne i wyciągnęli pojazd z rowu.

Samochód uległ całkowitemu zniszczeniu.

31.01.2014 r. godz. 1545

Pożar budynku obory w miejscowości Gadomiec-Chrzczany gmina Chorzele. W chwili przybycia straży pożarnej, na całej powierzchni dachu, wydobywał się dym. Właściciel z sąsiadami prowadzili ewakuację zwierząt z obory. Strażacy w pierwszej fazie działań kontynuowali z mieszkańcami ewakuację zwierząt a następnie przystąpili do obrony nieobjętej pożarem części budynku. Pożar ugaszono. W czasie działań ratowniczo-gaśniczych prowadzono niezbędne prace rozbiórkowe konstrukcji dachu, które zagrażały ratownikom. Oddymiono poddasze. Wynoszono na zewnątrz słomę w celu jej dogaszania.

W wyniku pożaru spaleniu/zniszczeniu uległo: więźba dachowa i pokrycie dachu na powierzchni ok. 110 m2, ok. 4 ton siana.

Ponadto w minionym tygodniu strażacy 3 razy gasili sadze w kominie.

Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments