Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 3 do 9 grudnia 2014 r.

04.12.2014 r. godz. 0534

            Wypadek autolawety z samochodem osobowym w Romanach Janowiętach gmina Krzynowłoga Mała. W wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili dojazdu straży pożarnej, uszkodzone samochody blokowały jeden pas jezdni (autolaweta leżała na dachu, natomiast przewożone przez nią samochody leżały w przydrożnym rowie i na poboczu) drugi biorący udział w wypadku uszkodzony pojazd, znajdował się około 100 m od leżącej lawety. Kierowcy obu pojazdów znajdowali się na zewnątrz i nie zgłaszali żadnych dolegliwości. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce prowadzonych działań, odłączyli zasilanie elektryczne w rozbitych samochodach, postawili autolawetę na koła i usunęli z jezdni, następnie usunięto pozostałości powypadkowe z drogi. W czasie prowadzonych działań ruch drogowy na drodze krajowej był wstrzymany.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległa prawa strona Hondy Civic oraz autolaweta Mercedes Sprinter i przewożone przez nią samochody osobowe (VW Passat, BMW 3, Saab 900).

06.12.2014 r. godz. 1843

            Wypadek samochodu osobowego w Borkowie-Falentach gmina Czernice Borowe. Jedna osoba poszkodowana, przewieziona przez karetkę pogotowia do szpitala. W chwili dojazdu straży pożarnej rozbity samochód stał na jezdni blokując jeden pas drogi. Poszkodowany znajdował się na zewnątrz pojazdu. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce wypadku, usunęli uszkodzony pojazd pozostałości powypadkowe i płyny eksploatacyjne z jezdni, kierowali ruchem drogowym.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległo BMW 3.

06.12.2014 r. godz. 2356

            Wypadek samochodu osobowego w Grabowie-Skorupkach gmina Krzynowłoga Mała. Jedna osoba poszkodowana, przewieziona przez pogotowie ratunkowe do szpitala. W chwili dojazdu straży pożarnej samochód osobowy leżał na dachu na środku jezdni, a kierowca częściowo w samochodzie i na jezdni. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, przetransportowali ze służbą medyczną poszkodowanego do karetki pogotowia, odłączyli zasilanie elektryczne w rozbity samochodzie, usunęli płyny eksploatacyjne z jezdni. W czasie działań ruch drogowy był całkowicie wstrzymany.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ VW Golf II.

09.12.2014 r. godz. 0740

            Wypadek samochodu osobowego w Kakach-Mroczkach gmina Krzynowłoga Mała. W wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili dojazdu straży pożarnej uszkodzony samochód znajdował się na jezdni. Natomiast podróżujące nim osoby były na zewnątrz i nie zgłaszały żadnych dolegliwości. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, usunęli pojazd i pozostałości powypadkowe z drogi.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód i prawy bok Forda Focusa.


Oficer prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments