Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 29 kwietnia do 05 maja 2015 r.

01.05.2015 r. godz. 2201

            Próba samobójcza w Przasnyszu przy ul. Szpitalnej. W chwili dojazdu straży pożarnej na miejscu zdarzenia policja prowadziła rozmowę z mężczyzną, który groził wyskoczeniem z okna 3 piętra. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia i rozstawili skokochron pod oknem, z którego chciał wyskoczyć. Gdy mężczyzna zaczął grozić odkręceniem butli z gazem i jej podpaleniem podjęto decyzję o wyważeniu drzwi do mieszkania. Strażacy używając hydraulicznej wyważarki otworzyli. Natomiast policja obezwładniła sprawcę zdarzenia.

02.05.2015 r. godz. 1104

            Otwarcie drzwi do mieszkania starszej osoby w Szli gmina Przasnysz. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy, zauważyli przez okno mieszkania, że wewnątrz znajduje się mężczyzna, z którym nie można nawiązać kontaktu. Używając wyważarki hydraulicznej otworzyli drzwi. Z mężczyzną był utrudniony kontakt. Wezwano pogotowie, które zabrało go do szpitala.

03.05.2015 r. godz. 1611

            Pożar samochodu ciężarowego w Karwaczu gmina Przasnysz. W chwili dojazdu straży pożarnej, pożarem objęta była kabina ciężarówki. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do gaszenia. W międzyczasie odłączyli instalację elektryczną. Pożar ugaszono.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległa kabina z osprzętem silnikowym Volva FL6.

04.05.2015 r. godz. 0022

            Otwarcie mieszkania w Parciakach gmina Jednorożec. Mężczyzna w wieku 80 lat po sprzeczce z rozbitą głową zamknął się w mieszkaniu. Strażacy otworzyli drzwi. Rannego mężczyznę pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala.

Oficer prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments