Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 26 listopada do 2 grudnia 2014 r.

27.11.2014 r. godz. 0718

            Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Przasnyszu przy ul. Leszno. W wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili przybycia straży pożarnej, uszkodzone samochody stały na środku drogi utrudniając ruch. Kierowcy znajdowali się na zewnątrz, twierdząc, że nie doznali żadnych obrażeń. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne w uszkodzonych pojazdach, usunęli samochody i pozostałości powypadkowe z jezdni.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ lewy przód VW Polo i lewy przód Opla Insignii.

29.11.2014 r. godz. 0140

            Pożar altany ogrodowej w Przasnyszu przy ul. Mostowej. W chwili dojazdu straży pożarnej pożarem objęta była cała altana ogrodowa. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia oraz podając dwa prądy gaśnicze wody ugaili pożar. Następnie rozebrali pozostałości konstrukcji drewnianej altany stwarzające zagrożenie.

W wyniku pożaru całkowitemu zniszczeniu uległa altana ogrodowa oraz kosiarka spalinowa do koszenia trawy.

29.11.2014 r. godz. 0238

            Pożar instalacji technologicznej wytwórni pelletu w Sierakowie gmina Przasnysz. W chwili dojazdu straży pożarnej w wytwórni pelletu występowało duże zadymienie. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, używając aparatów powietrznych dotarli do źródła pożaru. Pożar ugaszono.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległy filtry urządzenia, przewody elektryczne i doprowadzające powietrze.

Oficer prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments