Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 16 do 22 listopada 2016 r.

16.11.2016 r. godz. 1536

            Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym na drodze krajowej nr 57 w Opaleńcu gmina Chorzele. Dwie osoby poszkodowane. W chwili dojazdu straży pożarnej, rozbite samochody stały na jednym pasie drogi. Kierowca samochodu osobowego znajdował się na zewnątrz, natomiast pasażer przebywał wewnątrz. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia i ze służbą medyczną przetransportowali poszkodowanego z samochodu na noszach typu deska do karetki pogotowia. Udzielili pomocy poszkodowanemu kierowcy (wsparcie psychiczne, opatrzenie rany głowy, tlenoterapia). Osoby poszkodowane przewieziono do szpitala karetkami. W międzyczasie kierowali ruchem drogowym. Po zabraniu pojazdów, usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód Forda Escorta i tylna belka z oświetleniem w Mercedesie 814.

16.11.2016 r. godz. 1937

            Dachowanie samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr 544 w Klewkach gmina Przasnysz. W wyniku wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili dojazdu straży pożarnej rozbity samochód stał częściowo na drodze i poboczu. Kierowca znajdował się na zewnątrz, bez obrażeń ciała i nie zgłaszał żadnych dolegliwości. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, usunięciu pojazdu i pozostałości powypadkowych z jezdni.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ Peugeot Partner.

19.11.2016 r. godz. 0856

            Otwarcie mieszkania w Jednorożcu. Wewnątrz leżąca na podłodze osoba. Przybyli strażacy używając urządzenia Hooligan otworzyli drzwi wejściowe do domu. Służba medyczna stwierdziła, że starsza kobieta nie żyje.

Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments