Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 14 do 20 kwietnia 2014 r.

16.04.2014 r. godz. 2145

            Pożar kontenerów blaszanych na terenie zakładu ZHU „AL-CU ZWROT” w Przasnyszu przy ul. Leszno. W chwili dojazdu straży pożarnej, pożarem objęte było całe wnętrze kontenera z odpadami oraz ściana kontenera socjalno-administracyjnego. Strażacy w aparatach powietrznych przystąpili do działań gaśniczych. Pożar ugaszono. W czasie działań ratowniczo-gaśniczych strażacy ewakuowali na zewnątrz dwie butle gazowe propan-butan (po wcześniejszym ich schłodzeniu).

W wyniku pożaru spaleniu i zniszczeniu uległa konstrukcja blaszanego kontenera z odpadami, natomiast w kontenerze socjalno-administracyjnym zniszczeniu uległo na połowie ocieplenie ścian i sufitu oraz wyposażenie znajdujące się wewnątrz (biurko, sprzęt audio, elektryczne urządzenia grzewcze).

17.04.2014 r. godz. 1019

            Pożar samochodu osobowego w Chorzelach przy ul. Grunwaldzkiej. Jedna osoba poszkodowana. W chwili dojazdu straży pożarnej, pożarem objęty był cały samochód. Kierowcę z pojazdu wcześniej ewakuowały osoby postronne. Strażacy ugasili pożar. W czasie działań ratowniczo-gaśniczych ruch drogowy był całkowicie wstrzymany. Służba medyczna przewiozła poszkodowanego do szpitala.

W wyniku pożaru spaleniu uległ Daewoo Matiz.

20.04.2014 r. godz. 2106

            Zderzenie samochodu osobowego z sarną. Pięć osób poszkodowanych (w tym jedno dziecko). W chwili dojazdu straży pożarnej samochód osobowy leżał na dachu w rowie. Wszystkie osoby podróżujące znajdowały się na zewnątrz. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, postawili pojazd na koła, odłączyli zasilanie gazowe i elektryczne, kierowali ruchem drogowym. Służba medyczna po zaopatrzeniu poszkodowanych przewiozła ich do szpitala.

W wyniku zderzenia zginęła sarna, natomiast zniszczeniu uległa karoseria Toyoty Yaris.

Ponadto strażacy w minionym tygodniu gasili pożary poszycia w lesie i trawy.

Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments