Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 10 do 16 czerwca 2015 r.

13.06.2015 r. godz. 2319

            Wypadek samochodu osobowego i ciągnika rolniczego w Dąbrowie gmina Chorzele. Jedna osoba poszkodowana przewieziona do szpitala. W chwili przybycia straży pożarnej rozbite pojazdy blokowały drogę gminną. Osobę poszkodowaną pogotowie ratunkowe przewiozło do szpitala. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce prowadzonych działań, odłączyli zasilanie elektryczne w samochodzie osobowym i usunęli pozostałości powypadkowe z drogi.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ przód Fiata Seicento.

14.06.2015 r. godz. 0449

            Pożar sterty słomy w Turowie gmina Czernice Borowe. W chwili przybycia straży pożarnej paliło się około 300 bel słomy. Ogień nie stwarzał zagrożenia do innych obiektów. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do gaszenia pożaru. Pożar ugaszono. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała 6 godzin i 15 minut.

16.06.2015 r. godz. 1545

            Poszukiwania zaginionego mężczyzny w Krukowie gmina Chorzele. Po koncentracji sił straż pożarna i policja rozpoczęła poszukiwania na terenie wsi.   Po godzinie i czterdziestu minutach odnaleziono zaginionego, którego przekazano rodzinie.

Ponadto w minionym tygodniu strażacy trzy raz usuwali powalone drzewa i konary drzew z drogi, dwa razy usuwali gniazda owadów błonkoskrzydłych z miejsc stwarzający zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi, jeden raz gasili poszycie lasu, jeden raz gasili gałęzie na zrębie leśnym, jeden raz gasili zapalone drzewo od uderzenia pioruna i jeden raz gasili suchą trawę.

Oficer prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments