Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 09 do 15 czerwca 2014 r.

09.06.2014 r. godz. 0809

            Wypadek samochodu osobowego z motocyklem w Przasnyszu przy ul. Sadowej. Poszkodowany motocyklista, przewieziony do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, usunęli pozostałości powypadkowe, kierowali ruchem drogowym.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ zderzak i błotnik forda Fiesty oraz boczna owiewka i stopka motocykla Honda.

09.06.2014 r. godz. 1005

            Pożar stery słomy w Szczepankach gmina Czernice Borowe. Właściciel przed przyjazdem straży pożarnej używając ciągnika rolniczego wykonał przerwę w stercie w celu zapobieżenia dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia. W chwili przyjazdu straży pożarnej pożarem objęte było około 150 bel słomy. Pożar ugaszono.

W wyniku pożaru zniszczeniu i spaleniu uległo 150 bel słomy.

10.06.2014 r. godz. 0509

            Wypadek samochodu osobowego w Romanach Janowiętach gmina Krzynowłoga Mała. Jedna osoba poszkodowana, przewieziona do szpitala. W chwili przybycia straży pożarnej samochód osobowy znajdował się w rowie na dachu. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ Opel Zafira.

13.06.2014 r. godz. 1014

            Pożar pralki w budynku mieszkalnym w Milewie Rączkach gmina Krasne. Przybyli strażacy w aparatach powietrznych ugasili palącą się pralkę w łazience budynku mieszkalnego gaśnicą śniegową, następnie wynieśli ją na zewnątrz. Pozostałe pomieszczenia sprawdzili i przewietrzyli. Właścicielka przed przyjazdem straży pożarnej wyłączyła energię elektryczną w budynku.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległa pralka automatyczna.

            W minionym tygodniu strażacy usuwali 5 razy gniazda owadów błonkoskrzydłych stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi, 2 raz gasili pożary drzewa, 1 raz zabezpieczali lądowanie i strat Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments