Interwencje straży – od 17 do 23 czerwca 2013 r. – zdjęcia

19.06.2013 r. godz. 13:47

Wypadek samochodu osobowego w Przywilczu gmina Grudusk, powiat ciechanowski. Jedna osoba nieżywa. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy, zastali leżący w polu na dachu Polonez, w którym znajdował uwięziony mężczyzna. Strażacy ewakuowali poszkodowanego ze strefy zagrożenia i przystąpili do resuscytacji (czynności mających na celu przywrócenie krążenia i oddechu), którą prowadzili do chwili przybycia pogotowia ratunkowego. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon. Strażacy zabezpieczyli pojazd przed pożarem pokrywając go pianą. Miejsce prowadzonych działań dowódca zmiany przekazał przybyłej jednostce straży pożarnej z Ciechanowa.

19.06.2013 r. - Przywilcz - 0350 19.06.2013 r. - Przywilcz - 0351

21.06.2013 r. godz. 12:10

Wypadek samochodu Mercedesa Vito w Woli Wierzbowskiej gmina Opinogóra Górna, powiat ciechanowski. Nikt nie odniósł obrażeń. JRG z Przasnysza na miejsce przybyła chwilę po JRG Ciechanów, które rozpoczęło działania. Osoba podróżująca pojazdem znajdowała się na zewnątrz pojazdu i nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Na miejscu zdarzenia pozostała jednostka z Ciechanowa.

23.06.2013 r. godz. 10:17

Wypadek samochodu osobowego w Drążdżewie Nowym, gmina Jednorożec. Nikt nie odniósł obrażeń. W chwili dojazdu straży pożarnej pojazd leżał w rowie na dachu, nikogo wewnątrz niebyło. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne i postawili pojazd na koła.

Zniszczeniu i uszkodzeniu uległ przód i dach Mitsubishi.

            Ponadto w minionym tygodniu strażacy dziesięć razy usuwali powalone drzewa i konary drzew z jezdni, sześć razy gasili pożary opon i trawy na nieużytku oraz dwa razy usuwali gniazda owadów błonkoskrzydłych, stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi.


Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments