Interwencje straży od 1 do 6 kwietnia 2013r

01.04.2013 r. godz. 20:29
Wyczuwalna woń gazu na klatce schodowej budynku mieszkalnego w Krasnem przy ul. Mickiewicza. Przybyły na miejsce zdarzenia zastęp JRG w rozpoznaniu wstępnym ustalił, że na klatce schodowej i w jednym z mieszkań na ostatniej kondygnacji wyczuwalny był zapach nawaniacza gazu propan-butan. Klatkę schodową i mieszkanie przewietrzyli mieszkańcy przed przybyciem straży pożarnej. Strażacy wykorzystując wykrawacz wielogazowy ITX sprawdzili klatkę schodową, wszystkie pomieszczenia mieszkalne oraz piwnice. Urządzenie nie wykazało obecności jakiegokolwiek gazu.

02.04.2013 r. godz. 20:38
Wyczuwalny gaz w mieszkaniu pomimo przewietrzenia w Przasnyszu przy ul. Zawodzie. Przybyli strażacy przy użyciu wykrywacza wielogazowego ITX wykonali pomiary oraz przewietrzyli pomieszczenie. Urządzenie nie wykazało obecności gazu.

03.04.2013 r. godz. 11:40
Otwarcie drzwi do mieszkania, w którym przebywała starsza, chora osoba, do której nie mogła dostać się opiekunka w Przasnyszu przy ul. Kilińskiego. Strażacy używając wyważacza drzwiowego otworzyli drzwi do mieszkania, w którym przebywał starszy mężczyzna. Opiekunka wezwała pogotowie ratunkowe. Strażacy do przyjazdu służby medycznej kontrolowali czynności życiowe oraz zastosowali procedurę wsparcia psychicznego.

05.04.2013 r. godz. 21:22
Wypadek samochodu osobowego z rowerzystą w Parciakach gmina Jednorożec. Jedna osoba śmiertelna. W chwili dojazdu straży pożarnej poszkodowany znajdował się pod pojazdem. Strażacy unieśli samochód i przekazali poszkodowanego służbie medycznej. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

06.04.2013 r. godz. 06:09
Wypadek samochodu osobowego w Romanach-Seborach gmina Krzynowłoga Mała. Dwie osoby poszkodowane. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do uwięzionych osób, ewakuowali je i przekazali służbie medycznej. Pogotowie ratunkowe przewiozło osoby poszkodowane do szpitala.


KPPSP


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments