INTERCLASS mistrzem Przasnysza w piłce nożnej

Osiem drużyn przystąpiło do rywalizacji o tytuł Mistrza Przasnysza w Piłce Nożnej, które odbyły się w dniu 10 września na Stadionie Miejskim w Przasnyszu. Drużyny w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy po cztery zespoły w których rywalizowały systemem każdy z każdym. 

Do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. W pierwszym półfinale INTERCLASS pokonał JOKER Mława 3:0, natomiast do wyłonienia drugiego finalisty potrzebne były rzuty karne, które skuteczniej egzekwowali zawodnicy z drużyny STRYJE pokonując w nich EKIPĘ 4:3. W regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis.

Zwycięscy par półfinałowych spotkali się w wielkim finale w którym to INTERCLASS pokonał STRYJÓW 3:1 i tym samym został Mistrzem Przasnysza w Piłce Nożnej na rok 2017. Natomiast w finale pocieszenia JOKER Mława pokonał EKIPĘ 2:C0. Kolejne miejsca zajęły BOROVIA, SPARTA, CZARKI, KASZTAN.

Najskuteczniejszym zawodnikiem mistrzostw został zdobywca 9 goli Adam Niestępski z INTERCLASS, a najlepszym bramkarzem wybrano Kamila Romana z INTERCLASS. Najlepsi zawodnicy oraz drużyny otrzymały z rąk Burmistrza Waldemara Trochimiuka pamiątkowe puchary, medale oraz statuetki.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Bartosz Pepłowski, Piotr Roman, Wojciech Bednarski, Kamil Roman, Adam Niestępski, Paweł Michalak, Marcin Kowalski, Bartłomiej Orłowski, Krystian Orłowski, Kacper Sawczenko.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments