Intensywny weekend strażaków z powiatu przasnyskiego. Seria poważnych wypadków [FOTO]

Intensywny weekend mieli strażacy z powiatu przasnyskiego, którzy interweniowali przy kilku bardzo poważnych zdarzeniach drogowych.

 

 

18.03.2021r. godz. 00:40

Pożar samochodu osobowego marki Volkswagen Polo w miejscowości Żbiki – Kierzki gm. Krasne. Spaleniu uległa komora silnika oraz przednia część karoserii auta. W działaniach ratowniczo – gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Krasne i Zielona.

 

19.03.2021r. godz. 17:00

Wypadek samochodu ciężarowego z pojazdem osobowym w miejscowości Surowe pow. ostrołęcki, tuż za granicą powiatu przasnyskiego. Na miejscu zdarzenia strażacy przystąpili do wykonania dostępu do 4 osób uwięzionych w samochodzie osobowym używając specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Po ich uwolnieniu Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził brak oznak życia u dwóch osób. Jednej osobie poszkodowanej z auta osobowego pomocy udzielali świadkowie wypadku. W działaniach ratowniczych uczestniczyły Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze z Przasnysza i z Ostrołęki, Ochotnicze Straże Pożarne: Chorzele, Krukowo, Zaręby, oraz OSP Brodowe Łąki i OSP Czarnia z powiatu ostrołęckiego.

 

 

19.03.2021r. godz. 17:10

Samochód osobowy uderzył czołowo w busa, stojącego na poboczu drogi powiatowej w miejscowości Gostkowo gm. Przasnysz. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba – kierowca samochodu osobowego. W działaniach ratowniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Bogate, Gostkowo, Leszno i Mchowo.

 

19.03.2021r. godz. 17:40

Pojazd osobowy na łuku drogi uderzył w drzewo w miejscowości Lisiogóra gm. Przasnysz. Strażacy udzielili poszkodowanemu kierowcy pomocy medycznej. W działaniach ratowniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Krasne i Mchowo.

 

20.03.2021r. godz. 15:40

Wypadek samochodu osobowego w miejscowości Jednorożec na ul. Odrodzenia. W chwili przybycia straży pożarnej poszkodowany kierowca znajdował się w pojeździe świadków wypadku. Strażacy udzielili mężczyźnie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu ZRM poszkodowany został przekazany pod opiekę ratowników medycznych. W działaniach ratowniczych uczestniczyła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna z Jednorożca.

 

 

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments