Intensywny weekend biegaczy KS Przaśnik

Zawodnicy z KS „Przaśnik Przasnysz” w miniony weekend wzięli udział w imprezach biegowych w Opinogórze Górnej, Pile oraz w Lesie Lekowskim.

To był bardzo intensywny weekend dla biegaczy z Klubu Sportowego Przaśnik Przasnysz. Członkowie klubu brali udział w rozmaitych imprezach biegowych. Gabriela Popławska, najmłodsza zawodniczka wystartowała z bardzo dobrym rezultatem w zawodach Duathlon&KidsRun w Opinogórze Górnej, których organizatorem było Stowarzyszenie Sportowe Runners Team. Dziewczynka zajęła 3. miejsce w biegu na dystansie 500m w kategorii wiekowej 8-11 lat.

Tomasz Kacner spróbował swoich sił w 5. przełajowym biegu terytorialsa o Puchar Dowódcy WOT w Pile zajmując 6. pozycję w kat M+46, uzyskując czas 16:35 na dystansie 4 km.

Piątka zawodników w niedzielny poranek, 25 września wzięła udział w zawodach organizowanych przez Klub Sportowy Ciechan i Szymona Kołeckiego w Lesie Lekowskim w okolicach Regimina.

– Zawody na dystansie 5 km wygrał nasz zawodnik Rafał Smoliński. 4. miejsce na tym samym dystansie uzyskał Sargis Gevorgyan, zaś 6. miejsce Tomasz Sobieraj. Kilka miejsc dalej uplasowali się Barbara i Jacek Gadomscy – relacjonuje KS „Przaśnik Przasnysz”.

Już za tydzień biegacze z Przasnysza spróbują swoich sił w „Szczycieńskim Biegu Dla Niepodległej”.