Informacja z posiedzenia Rady Seniorów Miasta Przasnysz, 17.10.2017r.

17 października br,  w Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej odbyło się  posiedzenie Rady Seniorów Miasta Przasnysz, w którym uczestniczył Burmistrz Waldemar Trochimiuk. 

Na posiedzeniu przedyskutowano wiele ważkich dla seniorów problemów, a załatwianie niektórych  z nich  Burmistrz  zainicjował już na spotkaniu. W odpowiedzi na zgłaszany przez seniorów  problem dojazdu w Święto Zmarłych do cmentarza komunalnego, Burmistrz porozumiał się z prywatnym przedsiębiorcą,  w wyniku czego uruchomiony  zostanie  specjalny na ten   dzień  kurs na trasie  ul. Orlika, Baranowska, Żwirki Wigury, cmentarz komunalny. Specjalny  bus będzie kursował na tej trasie co godzinę- od 9.30 do 15.00. Szczegółowy rozkład jazdy, cena biletu i miejsca przystanków na trasie zostaną podane do publicznej wiadomości.

       Na posiedzeniu przedyskutowano też planowaną przez Miasto  budowę kompleksu sportowego z basenem i sezonowym lodowiskiem przy OSiR w kontekście oferty dla seniorów. Temat ten spotkał się z dużym zainteresowaniem Przasnyskiej Rady Seniorów.

UM Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments