Informacja dotycząca rozkładu godzin pracy aptek w weekend na terenie Przasnysza

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu wydało komunikat dotyczący rozkładu godzin pracy aptek w weekend na terenie miasta.

 

„Z uwagi na fakt, iż w ostatnim czasie trzy przasnyskie apteki, należące do firmy ELIXIR M.A. Kwiatkowscy Sp. J., zawiesiły działalność, informujemy, iż na prośbę Starostwa Powiatowego w Przasnyszu apteka Adonidis przy ulicy Rynek 8 w dniu 27 maja (sobota) przedłuży godziny otwarcia i będzie pracować od godziny 8.30 do 15.30, a 28 maja (niedziela) otwarta zostanie apteka przy ulicy Orlika 15 w godzinach 8.30 – 14.00.”

 

 

 

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oburzające !!!
Oburzające !!!
2 dni temu

Łaskawcy, po prostu łaskawcy! A co w pozostałych godzinach? Po południu i w nocy? Przasnyszanie za swoje własne pieniądze zostają upokorzeni i zmuszeni do jazdy do aptek w ościennych miejscowościach! To karygodne!!!

Dosyć wyzysku mieszkańców przez aptekarzy !
Dosyć wyzysku mieszkańców przez aptekarzy !
2 dni temu

Może by tak starosta i pracownicy starosty, zamiast układać się z miejscowymi aptekarzami wzięli się do pracy i ściągnęli wreszcie do Przasnysza prężną sieciówkę, która rozwiąże natychmiast problemy mieszkańców. Będzie otwarta 24 godziny. Teraz jest okazja najlepsza ku temu, kiedy chwilowo 3 apteki zniknęły z przestrzeni publicznej. Bo przecież sitwa aptekarska tak sobie dostosowała prawo, ze musi być określona odległość jednej apteki od drugiej. Dosyć już wyzysku monopolistów !

Można?
Można?
2 dni temu

W Chorzelach u Szczepankowskich problemu z aptekami nie ma. Apteka jest otwarta 24 godziny.

Mariusz
Mariusz
2 dni temu
Reply to  Można?

Chyba Cię rozum opuścił