Informacja dla kupców i kupujących. Targowisko Miejskie w Przasnyszu zamknięte.

Informacja dla kupców i kupujących. Targowisko Miejskie w Przasnyszu zamknięte.

 

W związku z informacją Prezesa Rady Ministrów odnośnie zakazu zgromadzeń powyżej 50 osób, po konsultacji z Burmistrzem Łukaszem Chrostowskim, informuję, że podjęta została decyzja o zawieszeniu pracy Targowiska Miejskiego. Oznacza to, że w najbliższy wtorek Targowisko będzie nieczynne.

 

z up. Burmistrza

Łukasz Machałowski


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
iwona
iwona
3 lat temu

Targowisko jest na otwartej przestrzeni, czy zakaz nie dotyczy zgromadzeń w pomieszczeniach?

Edek
Edek
3 lat temu
Reply to  iwona

A myślisz że na otwartej przestrzeni nie ma ryzyka zarażenia? Zakaz dotyczy zgromadzeń wszystkich i wszędzie powyżej 50 osób. Ciekawe co w niedzielę, bo chyba jeszcze nie wydali oświadczenia o odwołaniu nabożeństw.

Jan
Jan
3 lat temu

Targ rybny w WUHAN też był na otwartej przestrzeni. Myślę, że dobra decyzja. Rząd poszedł daleko, to i tutaj tak powinno być

Jxdl
Jxdl
3 lat temu

W biedronce i lidlu też bywa więcej niż 50 osób jednocześnie, a na dodatek niektóre osoby dotykają wszystko jak popadnie.

Janusz
Janusz
3 lat temu
Reply to  Jxdl

Racja. Tam dopiero panuje niebezpieczeństwo rozprzestrzenianaia sie koronawirusa. Czy oni tego nie widzą. To nieodpowiedzialne działania. Jeśli zamykają to i tamto a sklepy zostawią otwarte to nie zda to egzaminu. To tak jak reperując jakikolwiek sprzęt i masz do wymiany kilka części, wymienisz tylko jedną, to albo to nie będzie działać albo zaraz sie zepsuje.