Inauguracja Roku Stanisława Ostoi – Kotkowskiego w przasnyskim MDK-u

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu wraz z Urzędem Miasta zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w uroczystościach z okazji 100. rocznicy urodzin Stanisława Ostoi – Kotkowskiego. W programie spektakle laserowe i wręczenie laureatom medali za 2021 rok.

 

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu i miasto Przasnysz zapraszają mieszkańców powiatu do wzięcia udziału w Inauguracji Roku Stanisława Ostoi – Kotkowskiego.

Uroczystości rozpoczynające obchody 100. rocznicy urodzin patrona przasnyskiego MDK-u planowane są na sobotę, 29 stycznia.

– Z tej okazji zaplanowaliśmy wiele wydarzeń na rok 2022 nawiązujących do życia i twórczości tego światowej sławy artysty, uznawanego za za Mistrza Światła i twórcę sztuki laserowej, którego osiągnięcia wpisane są na Listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO – informuje Miejski Dom Kultury w Przasnyszu.

 

W programie znalazły się spektakle „Kotkowski w laserach” i „Wizje laserowe w muzyce”, otwarcie wystawy „Ostoja w Fabryce” oraz wręczenie laureatom medali im. Stanisława Ostoi – Kotkowskiego za rok 2021.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments