Imprezy sportowe podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przasnyszu

Wielkimi krokami zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie w Przasnyszu będzie obfitowało w imprezy sportowe.

 

Na sobotę, 28 stycznia zaplanowano Turniej Koszykówki Drużyn Mieszanych 3×3. Rozgrywki odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu o godz. 14.00. Osobą odpowiedzialną za wydarzenie jest Krzysztof Szczepański. Tego samego dnia od godziny 9.00 w Szkole Podstawowej nr 1w Przasnyszu  zostanie rozegrany turniej tenisa stołowego, jako impreza towarzysząca 31. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego organizatorem jest Przasnyskie Stowarzyszenie Trzeźwościowe Rodzin Abstynenckich „Orlik”.

28 stycznia w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 od godziny 9.00 będzie odbywał się Turniej Tenisa Ziemnego w grze deblowej. Podobnie, jak podczas innych imprez cały dochód powędruje do puszki WOŚP.

 

Niedziela, 29 stycznia także będzie obfitowała w szereg imprez sportowych. Od godziny 10.00 w budynku OSiR w Przasnyszu będzie rozgrywany Charytatywny Turniej Darta, a o godz. 14.00 rozpocznie się Maraton Fitness. Organizator przewidział wiele atrakcji. Uczestnicy zajęć będą mogli skorzystać z usług dietetyka, Wioletty Ulatowskiej, masażysty oraz fizjoterapeuty Michała Rutkowskiego. Wsparcie oraz zabezpieczenie medyczne zapewni Tomasz Parzych.

Zajęcia fitness poprowadzą:

  • Edyta Bobińska – od godz. 14.00
  • Aleksandra Osińska – od godz. 14.30
  • Klaudia Hinc – od. godz. 15.00
  • Anna Leśniewska – od godz. 15.30

 

Osoby biorące udział w maratonie otrzymają posiłek regeneracyjny oraz koktajle białkowe i owoce. Przewidziano także loterię fantową z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments