Ile wynoszą zarobki w Biedronce? Sieć marketów chwali się podwyżkami.

Nawet 3,6 tys. zł dla kasjera i 6,5 tys. zł dla kierownika sklepu. Biedronka chwali się podwyżkami, których mogą pozazdrościć inne grupy zawodowe.

Sieć sklepów postanowiła zachęcić do pracy w najlepszy możliwy sposób – zwiększając wynagrodzenie. Biedronka pochwaliła się nową listą płac,  startując z kampanią „Kroją się podwyżki”. Nie wszędzie zarobki są jednolite, ponieważ sieć podzieliła swoje sklepy na 3 strefy – największe zarobki czekają na pracowników w aglomeracjach.

Strefa A to mniejsze miasta i wsie – do tej kategorii należy zaliczyć Przasnysz. Początkujący kasjer zarobi tu 3250 zł brutto wraz z premią na start. Zastępca kierownika sklepu otrzyma 4150 zł, a kierownik marketu wraz z premią na start 5900 zł.

W większych miejscowościach (strefa B) stawki w zależności od stanowiska kształtują się na poziomie 3450 zł, 4500 zł i 6200 zł brutto. Z kolei w strefie C, obejmującej największe ośrodki, początkujący kasjer otrzyma 3600 zł brutto na start. Zastępca kierownika sklepu może liczyć na wynagrodzenie rzędu 4800 zł, a kierownik sklepu na 6500 zł.

Wynagrodzenia oferowane w poszczególnych strefach uwzględniają wynagrodzenie podstawowe oraz premię na start. Wraz z liczbą przepracowanych w Biedronce lat zarobki rosną.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
4 lat temu

Ciekawe gdzie się podziewają te pieniądze skoro tyle zarabiamy ja pracuje już półtora roku i na rękę dostaje1600zl,to kto bierze resztę tej różnicy co piszecie bo napewno nie pracownik. Na początku moja wypłata wynosiła 1400zl