III Przasnyskie Show Taneczne [FOTO]

W minioną niedzielę, 26 września po raz trzeci odbyło się Przasnyskie Show Taneczne. Na scenie wystąpiły cztery pary wraz z grupami tanecznymi z Klubu 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu

 

W tym roku, Przasnyskie Show Taneczne odbyło się w niedzielę, 26 września na deskach Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu. Cztery pary bacznie trenowały swoje nowe umiejętności pod okiem instruktorki Małgorzaty Bandurskiej. Każda z nich przygotowała układ choreograficzny wraz z grupami tanecznymi z Klubu 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

Na scenie wystąpiła Jolanta Soból i Barbara Majewska w układzie „CIEŃ” z towarzyszącą im grupą AMARANT, Wojciech Długokęcki i Sławomir Czaplicki w układzie „ZAPRAWA ZABAWA” z towarzyszącą im grupą CRAZY TEAM, Martyna Sekuna i Zuzanna Grzeszczuk w układzie „TANECZNE PORZĄDKI” z towarzyszącą im grupą BIG STARS, a także Magdalena Król-Piórkowska i Małgorzata Tom w układzie „PRZEBUDZENIE” z towarzyszącą im grupą AMARANT.

 

W trakcie niedzielnego show, poza konkursem, swoje umiejętności taneczne zaprezentował zespół SWEET GANG w układzie „NA PRZERWIE”, zespół AMARANT w układzie „KARTY ROZDANO” oraz Oliwia Lesińska, Grażynka Zdzioch, Sylwia Wydrzyńska i Zuzanna Urban. Wśród atrakcji znalazł się także wspaniały koncert w wykonaniu Gabrieli Borkowskiej, Mai Pyśk oraz Zuzanny Smolińskiej.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments