II Ciechanowski Zlot rodzin Dzieci z Zespołem Downa.

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Tęczowy Świat” zaprasza na II Ciechanowski Zlot rodzin Dzieci z Zespołem Downa, który odbędzie się 21 marca 2019r. w Ciechanowie.

Poniżej kilka słów od organizatorów wydarzenia.

„Witamy wszystkich serdecznie i zapraszamy do obserwowania naszego wydarzenia,a będzie się działo w tym roku naprawdę dużo Sukces I zlotu i duże zainteresowanie sprawiło, że w tym roku naszym zlotem zainteresowane są Rodziny dzieci z Zespołem Downa z całej Polski i my nie wątpimy w to, że będzie to największy zlot Dzieci z ZD w Polsce. Będzie też nowe miejsce wydarzenia i dodatkowo każdy będzie mógł wziąć udział w naszej Gali Niepełnosprawności tego samego dnia od godz. 17:00. W tym roku rozpoczynamy troszkę później, o 11:00, żeby każdy mógł dotrzeć do Ciechanowa i zostać do późnego wieczora. Tradycyjnie dla naszych gości obowiązkowo deklaracja udziału pojawi się wkrótce, chodzi o odpowiednie przygotowanie się dla Was. Już od początku lutego zaczynamy różne konkursy w szkołach i przedszkolach mające przygotować i uświadomić oraz uwrażliwić społeczeństwo w zakresie Zespołu Downa i innych niepełnosprawności. Nagrody podobnie jak w tamtym roku na wysokim poziomie

Impreza odbędzie się pod Patronatem Prezydenta Ciechanowa Pana Krzysztofa Kosińskiego.

Zapraszamy jeszcze chętnych, media, firmy do współpracy, przygotowania stoisk, prezentacji i występów na scenie.

Wkrótce będziemy informowali Was o szczegółach. Najważniejsza prośba do Was, jeśli macie wśród swoich znajomych rodziny, które mają to szczęście i o jeden chromosom więcej niech przyjdą na zlot, nie boją się integracji, spotkania, bo jak widać po poprzednim zlocie w Ciechanowie powstała naprawdę piękna Rodzina o nazwie Stowarzyszenie Tęczowy Świat.”

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Tęczowy Świat”


Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments