II Charytatywny Turnieju Piłki Halowej dla Łukasza Rumińskiego za nami. Zebrano ponad 6 tysięcy złotych

17 lutego, w hali sportowej w Chorzelach odbył się II Charytatywny Turnieju Piłki Halowej dla Łukasza Rumińskiego. W czasie wydarzenia uzbierano 6120,24 zł.

 

Zaprezentowało się 12 drużyn, które wyraziły chęć udziału w Charytatywnym Turnieju Piłki Halowej, by jednocześnie pomóc Łukaszowi.

 1. Awantura Jednorożec
 2. JW 5699
 3. SM Mazowsze
 4. Altana Team
 5. Dynamo Forix
 6. KPP Przasnysz
 7. FC po nalewce
 8. Centrum Operacyjne
 9. Młode Tłoki
 10. PSP Ciechanów
 11. MANTO
 12. Borovia

Na pierwsze trzy drużyny, czekały pamiątkowe puchary oraz dodatkowo na najlepszego bramkarza i strzelca – upominki indywidualne. Dla wszystkich przygotowany był słodki poczęstunek, znalazło się również coś dla smakoszy swojskiego smalczyku z kiszonym ogórkiem.

Emocje towarzyszyły uczestnikom od samego początku, a sam poziom rozgrywek był wyrównany i stał na wysokim poziomie. Nie brakowało akcji zespołowych, jak również indywidualnych, zakończonych pięknymi bramkami.

– Bardzo dziękujemy uczestnikom oraz kibicom za wzięcie udziału, wspólną zabawę i miłą atmosferę na trybunach – informują WolonWariaci.

Triumfatorem drugiej edycji turnieju po bardzo dobrych i emocjonujących występach została drużyna Awantura Jednorożec, która w finałowym starciu pokonała w serii rzutów karnych reprezentację Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. Trzecie miejsce zajęła drużyna Jednostki Wojskowej 5699 w Przasnyszu. W „małym finale” wygrała z Dinamo Forix.

Nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca oraz najlepszego bramkarza turnieju przypadły odpowiednio:

 • Daniel Pietrzak (Awantura Jednorożec) – zdobywcy 8 bramek w turnieju.
 • Szymon Skała (Awantura Jednorożec).

Do wyłonienia najlepszego bramkarza potrzebowano dodatkowego konkursu rzutów karnych między bramkarzami z JW 5699 oraz Awantury Jednorożec. Zwycięsko ze starcia wyszedł Szymon, który strzelił swój rzut karny, a następnie obronił strzał przeciwnika.

Klasyfikacja końcowa:

 1. Awantura Jednorożec
 2. Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu
 3. Jednostka Wojskowa 5699 w Przasnyszu

 

 

A.M

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments