Igor Szlaga i Jakub Kozłowski z Klubu Wataha Chorzele ze złotymi medalami na Mistrzostwach Mazowsza Kadetów w Boksie Olimpijskim

Trójka zawodników z Klubu Wataha Chorzele podczas ostatniego weekendu wzięła udział w Mistrzostwach Mazowsza Kadetów w Boksie Olimpijskim. Igor Szlaga i Jakub Kozłowski wrócili ze złotymi medalami.

 

CKB – Ciechanowski Klub Bokserski zorganizował Mistrzostwa Mazowsza Kadetów w Boksie Olimpijskim. Udział w nich wziął także Igor Szlaga, Jakub Kozłowski i Mikołaj Kąkiel, członkowie Klubu Wataha Chorzele.

Igor i Jakub wygrali swoje walki i wrócili do domu ze złotymi medalami, zaś Mikołaj po wyrównanym pojedynku przegrał na punkty z zawodnikiem Legii Warszawa.

– Gratulacje chłopaki za godne reprezentowanie swojego klubu i miasta. Podziękowania dla organizatora CKB – Ciechanowski Klub Bokserski za zorganizowane kolejnego dobrego turnieju i możliwość wzięcia w nim udziału. Podziękowania dla Pani Burmistrz Beaty Szczepankowskiej oraz Urzędu Miasta i Gminy w Chorzelach za pomoc w realizacji naszych celów – podsumowuje klub.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Buła
Buła
1 rok temu

Brawo dla chłopców i trenera