I Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Starosty Przasnyskiego

Drużyna Orły Przasnysz zaprasza na I Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Starosty Przasnyskiego. Turniej odbędzie się 22 stycznia 2023 roku. Podczas jego trwania zbierane będą środki finansowe na leczenie Anny Gruszki.

 

Grupa Hokej Orły Przasnysz organizuje Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Starosty Przasnyskiego. Wydarzenie odbędzie się 22 stycznia w godzinach od 7.00 do 15.00 na lodowisku przy Zespole Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu. Podczas turnieju zbierane będą środki finansowe na leczenie Anny Gruszki, chorej na nowotwór piersi nauczycielki z Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu.

W zawodach udział wezmą: Orły Przasnysz, Ice Team Ciechanów, Stalowe Rekiny Działdowo, Niedźwiedzie Mrągowo, STH Siedlce i Borsuki Olsztyn.

 

Organizatorzy przewidzieli nagrodę dla osoby, która trafi krążkiem do bramki. Dodatkowo zaplanowano ciepły posiłek i słodki poczęstunek.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
20 dni temu

Czekam na Puchar Zwróconych z Odsetkami Dotacji.

Kropa
Kropa
20 dni temu

Szkoda, że jakiś tłuk tak zaprojektował te lodowisko a drugi to zatwierdził, że nie można rozgrywać na nim prawdziwych meczy. Tyle pieniędzy…