I Przasnyski Festiwal Smaków Regionalnych już w ten weekend

W najbliższą niedzielę (18 września) na Stadionie Miejskim w Przasnyszu odbędzie się I Przasnyski Festiwal Smaków Regionalnych.

 

I Przasnyski Festiwal Smaków Regionalnych odbędzie się w najbliższą niedzielę, 18 września na Stadionie Miejskim w Przasnyszu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do wieczora.

– Urząd Miasta stara się wprowadzać coraz to nowsze inicjatywy do Przasnysza. Tym razem po raz pierwszy zapraszamy Państwa na „I Przasnyski Festiwal Smaków”. Do wspólnego gotowania zaprosiliśmy Mateusza Krojenkę, uczestnika MasterChef. Nie zabraknie także naszych niezawodnych Kół Gospodyń Wiejskich oraz potraw z naszych rodzimych kuchni przedszkoli miejskich. Dziękujemy Krajowemu Ośrodkowi Wsparcia Rolnictwa za wsparcie naszego eventu – zachęca burmistrz Łukasz Chrostowski.

 

Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w wielu atrakcjach. Na odwiedzających czekają animacje, dmuchańce, występy zespołów tanecznych z 2.ORel i koncert zespołu „Przasnyscy Orelowcy”.

Sponsorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Festiwal odbędzie się pod patronatem Posła na Sejm RP – Rafała Romanowskiego.

 

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments