Harcerze z Hufca ZHP Przasnysz na Rajdzie Przaśnym Szlakiem

Drużyny harcerskie z terenu powiatu przasnyskiego wzięły udział w Rajdzie Przaśnym Szlakiem. Najlepsza okazała się 2 HDT „Tibesti”.

 

Harcerze z Hufca ZHP Przasnysz wzięli udział w Rajdzie Przaśnym Szlakiem. W miniony weekend drużyny wyruszyły na liczącą 9 kilometrów trasę rajdową, w czasie której poznawały historię i losy Przasnysza.

Harcerze pokonując trasę, rozwiązywali rozmaite zadania. Musieli wykazać się znajomością legendy o powstaniu miasta, wiedzą z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, a także zdolnościami plastycznymi. Na zakończenie czekała na nich pyszna grochówka oraz śpiew przy ognisku. Każdy z patroli biorących udział w zabawie zaprezentował legendę we własnej interpretacji.

23 października zakończono rajd uroczystym apelem, podczas którego wręczono dyplomy i ogłoszono wyniki rywalizacji drużyn hufca ZHP Przasnysz.

 

Wyniki:

  • I miejsce – 2 HDT „Tibesti”
  • II miejsce – 4 HDK „Wega”
  • III miejsce – 2. Gromada Zuchowa „Młode Orły”.

 

rbt

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lulka
lulka
1 rok temu

Ten pan harcerz to wydolny: Komendant Hufca , Prezes Klubu Piłkarskiego MKS , nauczyciel SP nr2 takiemu to dobrze rozchwytywany i niezastąpiony. Podziwiać

Adam
Adam
1 rok temu
Reply to  lulka

Widać że ktoś bardzo zainteresowany życiem innych, aż tak nijakie swoje życie ?Nikt nikomu nie broni angażować sie w życie społeczne. Ale po co lepiej napisać pod postem dyrdymały, to nic nie kosztuje 🙂

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Czy jest druh Boruch???

Syn Zenka
Syn Zenka
1 rok temu

Nie ma drucha bo rucha xD

Tutejszy
Tutejszy
1 rok temu

A może by tak pogratulować drużynie TIBESTI.