Halina Oporska mieszkająca w Zalesiu skończyła 100 lat

Pani Halina Oporska to mieszkanka wsi Wronowo, ale obecnie mieszka u wnuczki w Zalesiu, w gminie Krasne. Z okazji 100 urodzin odwiedzili ją wójt gminy Karniewo Michał Wojciech Jasiński, przewodnicząca Rady Gminy Pani Beata Jackowska i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Mariola Boczkowska, którzy w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli list gratulacyjny wraz z bukietem kwiatów i upominkiem.

 

– W życzeniach skierowanych do szanownej jubilatki wójt podkreślił, że 100 lat to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń, naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy, źródło nadziei z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe jej osoby – informuje Gmina Karniewo.

Pani Halinie Oporskiej najserdeczniejsze życzenia i gratulacje przekazane przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego odczytała i wręczyła Agnieszka Krupińska Zastępca Kierownika Delegatury  w Ostrołęce Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

 

Dopełnieniem tej niecodziennej uroczystości był tort i życzenia 200 lat dla Jubilatki. Pani Halina urodziła się 100 lat temu we wsi Wysockie, gmina Gzy, doczekała się 6 dzieci, 20 wnuków, 32 prawnuków i 5 praprawnuków.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments