Grzegorz Wędzyński odebrał tytuł Honorowego Obywatela Miasta Przasnysz

Wychowanek MKS Przasnysz i były reprezentant Polski w piłce nożnej, Grzegorz Wędzyński odwiedził Urząd Miasta i Szkołę Podstawową nr 2 w Przasnyszu.

 

We wrześniu 2022 roku Robert Witka, Dariusz Nożyński i Grzegorz Wędzyński otrzymali honorowe obywatelstwo Przasnysza. Uroczystość nadania tytułu, wywodzącym się z Przasnysza sportowcom, odbyła się podczas sesji rady miasta, w poniedziałek, 26 września. Nieobecny wówczas był Grzegorz Wędzyński. W Urzędzie Miasta pojawił się w czwartek, 9 marca.

Grzegorz Wędzyński był reprezentantem Polski w piłce nożnej, obecnie pracuje jako trener – na co dzień mieszka w Belgi. Jest jednym z najbardziej utytułowanych przasnyskich sportowców – piłkarzy, wychowankiem MKS Przasnysz.

 

– Grzegorz Wędzyński udał się w sentymentalną podróż do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu,  gdzie stawiał swoje pierwsze sportowe kroki – poinformował Urząd Miasta w Przasnyszu.

– Cieszymy się bardzo z tego spotkania i jesteśmy dumni, że mamy tak wybitnych sportowców – czytamy.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ducane
Ducane
1 rok temu

Ksywa Gejba, pamiętam, fajny, skromny gość, gratulacje i wielkie brawa! 🤘

Adaś
Adaś
1 rok temu

A co ten Pan zrobił dla naszego miasta?

Pela
Pela
1 rok temu
Reply to  Adaś

A co niby miał zrobić.Był burmistrzem,radnym a może starostą?Potrafił wybiłć się z takiej dziury jak Przasnysz,a nie siedział i pierdział w stołek.Tylko ciężko trenował żeby coś osiągnąć.

Adaś
Adaś
1 rok temu
Reply to  Pela

To faktycznie zrobił wiele dla tego miasta

Pela
Pela
1 rok temu
Reply to  Adaś

No to może ty się pochwał co ty zrobiłeś dla tego miasta!

Ducane
Ducane
1 rok temu
Reply to  Adaś

Pstro

Leszek
Leszek
1 rok temu
Reply to  Adaś

Nic nie zrobił i nie przyznawał się bardzo długo że jest z Przasnysza, szkoda że nie pamiętacie tego. Jak był na topie to o Przasnyszu nie wspomniał była tylko Ostrołęka

przasnyszanka
przasnyszanka
1 rok temu

podobał mi się, tak jak Darek Dziekanowski…miał talent i był zawsze miłym kolegą

Michał
Michał
1 rok temu

Grałem z nim że dwa razy w piłkę w dzieciństwie. Wtedy już uchodzlł za piłkarza z potencjałem. W 82 r. wyłudził ode mnie kolekcjonowane przeze mnie zdjęci piłkarzy z kolorowych czasopism.