Grzegorz Wędzyński odebrał tytuł Honorowego Obywatela Miasta Przasnysz

Wychowanek MKS Przasnysz i były reprezentant Polski w piłce nożnej, Grzegorz Wędzyński odwiedził Urząd Miasta i Szkołę Podstawową nr 2 w Przasnyszu.

 

We wrześniu 2022 roku Robert Witka, Dariusz Nożyński i Grzegorz Wędzyński otrzymali honorowe obywatelstwo Przasnysza. Uroczystość nadania tytułu, wywodzącym się z Przasnysza sportowcom, odbyła się podczas sesji rady miasta, w poniedziałek, 26 września. Nieobecny wówczas był Grzegorz Wędzyński. W Urzędzie Miasta pojawił się w czwartek, 9 marca.

Grzegorz Wędzyński był reprezentantem Polski w piłce nożnej, obecnie pracuje jako trener – na co dzień mieszka w Belgi. Jest jednym z najbardziej utytułowanych przasnyskich sportowców – piłkarzy, wychowankiem MKS Przasnysz.

 

– Grzegorz Wędzyński udał się w sentymentalną podróż do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu,  gdzie stawiał swoje pierwsze sportowe kroki – poinformował Urząd Miasta w Przasnyszu.

– Cieszymy się bardzo z tego spotkania i jesteśmy dumni, że mamy tak wybitnych sportowców – czytamy.

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ducane
Ducane
15 dni temu

Ksywa Gejba, pamiętam, fajny, skromny gość, gratulacje i wielkie brawa! 🤘

Adaś
Adaś
15 dni temu

A co ten Pan zrobił dla naszego miasta?

Pela
Pela
15 dni temu
Reply to  Adaś

A co niby miał zrobić.Był burmistrzem,radnym a może starostą?Potrafił wybiłć się z takiej dziury jak Przasnysz,a nie siedział i pierdział w stołek.Tylko ciężko trenował żeby coś osiągnąć.

Adaś
Adaś
14 dni temu
Reply to  Pela

To faktycznie zrobił wiele dla tego miasta

Pela
Pela
14 dni temu
Reply to  Adaś

No to może ty się pochwał co ty zrobiłeś dla tego miasta!

Ducane
Ducane
14 dni temu
Reply to  Adaś

Pstro

Leszek
Leszek
13 dni temu
Reply to  Adaś

Nic nie zrobił i nie przyznawał się bardzo długo że jest z Przasnysza, szkoda że nie pamiętacie tego. Jak był na topie to o Przasnyszu nie wspomniał była tylko Ostrołęka

przasnyszanka
przasnyszanka
14 dni temu

podobał mi się, tak jak Darek Dziekanowski…miał talent i był zawsze miłym kolegą

Michał
Michał
14 dni temu

Grałem z nim że dwa razy w piłkę w dzieciństwie. Wtedy już uchodzlł za piłkarza z potencjałem. W 82 r. wyłudził ode mnie kolekcjonowane przeze mnie zdjęci piłkarzy z kolorowych czasopism.