Grzegorz Smoliński mistrzem Przasnysza w tenisie ziemnym

Od maja miłośnicy tenisa ziemnego mogą znów cieszyć się z uprawiania ulubionej dyscypliny sportu. W Ośrodku Sportu i Rekreacji w Przasnyszu rozegrano już pierwsze mistrzostwa.

 

W dniach 25 – 26 czerwca rozegrano Mistrzostwa Przasnysza w Tenisie Ziemnym w kategorii senior 50+. Zwyciężył Grzegorz Smoliński.

– Grzegorz Smoliński pokonując w meczu finałowym Mirosława Piegzę obronił wywalczony przed rokiem tytuł Mistrza Przasnysza w Tenisie Ziemnym w kat. Senior 50+. Trzecie miejsce wywalczył Tomasz Łysiak pokonując w bezpośrednim meczu Sławomira Nałęcza – informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu.-

Patronat nad imprezą objął Burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski. Organizatorem mistrzostw był Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Przasnyskie korty są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 21:00 oraz weekendy w godzinach 10:00 – 18.00. Osoby chętne do korzystania z kortów w dni powszednie oraz soboty i niedziele proszone są o rezerwacje gier w biurze OSiR lub u osoby obsługującej korty.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments