Grzegorz Magnuszewski wygrywa konkurs na dyrektora szpitala w Przasnyszu.

Jak udało nam się potwierdzić w trzech niezależnych od siebie, wiarygodnych źródłach: zwycięzcą konkursu na dyrektora szpitala im. dr Wojciecha Oczko w Przasnyszu jest Grzegorz Magnuszewski, dotychczasowy naczelnik przasnyskiego Urzędu Skarbowego.

Oficjalnie wiadomo, że  Grzegorz Magnuszewski został już odwołany ze stanowiska naczelnika w Urzędzie Skarbowym, ale z tą instytucją nadal łączy go stosunek pracy. Jak poinformował dziś naszą redakcję:

„Szanowni Państwo z upływem dnia 3 lutego 2020 r. upłynął okres pełnienia przeze mnie funkcji Naczelnika Urzędu Skarbowego w Przasnyszu. Z tego miejsca chciałbym złożyć podziękowania za ten czas współpracy” – napisał Grzegorz Magnuszewski.

Jego następcą jeszcze dziś ma zostać Przemysław Stolarski, były naczelnik i zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego w Mławie.

Warto podkreślić, że wygranie konkursu przez Grzegorza Magnuszewskiego nie oznacza jeszcze automatycznego powołania go na stanowisko dyrektora szpitala w Przasnyszu, ponieważ wciąż czekamy na uchwałę Zarządu Powiatu w tej sprawie.

Od starosty Krzysztofa Bieńkowskiego dowiedzieliśmy się, że najbliższe posiedzenie tego organu zaplanowano na najbliższy piątek (7 lutego). Jest więc zbyt wcześnie, aby oficjalnie potwierdzić, że przasnyski szpital ma już nowego dyrektora.

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszko
Mieszko
2 lat temu

Czy mimo wygranego konkursu Pan Grzegorz może nie zostać dyrektorem szpitala ?

Adolf
Adolf
2 lat temu
Reply to  Mieszko

Mam nadzieję że tak będzie bo baca puści ten szpital z torbami

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Adolf

A pamiętasz tekst „trzeba unieważnić, bo przegramy”?
PiS ma już doświadczenie w takich akcjach. Zapewne coś wymyślą.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Mieszko

Już szukasz dziury w całym, chociaż jeszcze w sumie nic nie wiadomo oprócz tego, że skarbówka ma nowego naczelnika, a dotychczasowy naczelnik startował w konkursie i że będzie jakieś posiedzenie w sprawie powołania nowego dyrektora. Konkretów żadnych, same domysły. Jeszcze nie wszystko przesądzone

R. Gorgon
R. Gorgon
2 lat temu

Proszę napisać kim jest z wykształcenia Pan Magnuszewski, czy ma ukończone jakieś studia z zarządzania, certyfikaty etc.
Przasnyski szpital to ważna jednostka.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  R. Gorgon

Nie wiem, kto i dlaczego Cię minusuje.
Przecież to o czym piszesz jest bardzo ważne. Mieliśmy przez tyle lat dyrektora – emeryta, nic się praktycznie w szpitalu nie działo. Teraz czas na managera, który na to wszystko spojrzy świeżym okiem i zacznie w końcu coś zmieniać.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  R. Gorgon

Myślisz, że naczelnikiem Urzędu Skarbowego może zostać Janusz po podstawówce? Czy ktoś o wykształceniu kierunkowym i doświadczeniu w zarządzaniu?

Jan
Jan
2 lat temu

Trafny wybór. Świetnie zarządzał skarbówka. Miejmy nadzieję, ze zarząd go poprze.