Grzegorz Grabowski i radny Paweł Łada rozmawiali o przyszłej współpracy.

Kilka dni temu w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu doszło do spotkania między radnym miejskim Pawłem Ładą, a dyrektorem placówki Grzegorzem Grabowskim. Głównym tematem była możliwość udostępnienia szkolnego placu zabaw dla mieszkańców przyległego osiedla.

Podczas spotkania ustalono potrzebę ogrodzenia placu zabaw i montażu furtki tak, by mieszkańcy osiedla, w którego zarządzie jest radny Łada, mogli z niego korzystać. Temat był poruszony również na poprzedniej sesji Rady Miasta Przasnysz.

– Jestem bardzo zadowolony z odbytego spotkania i patrzę z optymizmem na przyszłość naszej dalszej współpracy. Pan Dyrektor Grzegorz Grabowski bardzo mnie ujął swoim profesjonalizmem w prowadzeniu placówki. Poznałem również bolączki, które towarzyszą szkole i podczas naszej rozmowy zadeklarowałem swoją pomoc jako radny. Jestem przekonany, że z każdym miesiącem nasza współpraca przyniesie kolejne owoce w postaci inwestycji na terenie szkoły z korzyścią dla najmłodszych mieszkańców. Mamy już plany i wstępnych sponsorów naszych przedsięwzięć, ale o wszystkim poinformujemy gdy już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. – podsumował spotkanie Paweł Łada.


red.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments