Grzegorz Cołosiński zwycięzcą Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Przasnyskiego

W miniony weekend w Przasnyszu rozegrano Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Przasnyskiego. Najlepszy okazał się Grzegorz Cołosiński.

 

W dniach od 4 do 5 marca na hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych. im. H. Sucharskiego w Przasnyszu odbywał się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Przasnyskiego zorganizowany w ramach 25 – lecia Powiatu Przasnyskiego. Wzięło w nim udział 20 zawodników z okolicznych powiatów.

– Uczestnicy rywalizowali w ramach for round, a następnie systemem pucharowym w drabince. Do półfinałów awansowało czterech najlepszych zawodników z rundy zasadniczej. W półfinałach zagrali Krzysztof Mendalka z Marcinem Ujazdowskim i Piotr Daniszewski z Grzegorzem Cołosińskim. Po zaciętym i obfitującym w zwroty akcji finale zakończonym tie – breakiem, obronie czterech piłek meczowych, Krzysztof Mendalka uległ Grzegorzowi  Cołosińskiemu 8:9 – relacjonuje powiat.

 

Najlepsi zawodnicy otrzymali okolicznościowe puchary, które wręczył im Krzysztof Bieńkowski, starosta przasnyski.

Organizatorami turnieju było Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, Zespół Szkół Powiatowych i Klub Tenisowy Przasnysz.

– Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie, promocję Małej Ojczyzny oraz zdrowego stylu życia w duchu fair-play – daje powiat.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 miesięcy temu

Starosta lepiej pójdzie i się pomodli za tego dzieciaka ze Szczecina, co go kumple z „firmy” zaszczuli. Fajnie być członkiem takiego g*wna?

kasia
kasia
9 miesięcy temu

To nie pedofil jest winny tylko PiS _ jak zwykle u Tego „Pana”

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 miesięcy temu
Reply to  kasia

PiS zaszczuł tego dzieciaka. Po co te mendy ujawniły jego dane? Po co szczuły na jego matkę? On nie targnął się na swoje życie przez pedofila, tylko przez to co się stało później.

Pies im mordę lizał, jak mawiał mój dziadek. Albo kradną, albo szczują. Nic więcej nie potrafią.

Jasio
Jasio
9 miesięcy temu

Tu Marku masz cytat z Super Ekspresu (pisowski?): „Krzysztof F. przebywa w więzieniu. Ze względu na pokrzywdzone dzieci, proces pedofila odbywał się z wyłączeniem jawności. Skazany opiekował się dziećmi znanej parlamentarzystki.”
polityka.se.pl/wiadomosci/krzysztof-f-zostal-skazany-za-pedofilie-wykorzystal-dzieci-znanej-poslanki-aa-rnaN-r617-4zvK.html

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 miesięcy temu
Reply to  Jasio

A na co powołuje się SE? Doczytałeś?

Jasio
Jasio
9 miesięcy temu

a tutaj Mareczku masz proszę nagłówek artykułu z naTemat z 29.12.2022 (też pisowski?):
„Krzysztof F. pełnił funkcję urzędnika ds. uzależnień w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie. Był pełnomocnikiem marszałka zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza. Był także psychoterapeutą i aktywistą, walczącym o prawa osób LGBT. Teraz został skazany za pedofilię i nakłanianie dzieci do zażywania narkotyków. Jego ofiarami padły dzieci znanej parlamentarzystki.”
natemat.pl/459088,urzednik-ds-uzaleznien-skazany-molestowal-seksualnie-dzieci

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
9 miesięcy temu
Reply to  Jasio

Znanych parlamentarzystek w tym kraju są dziesiątki…
Dobra, broń tego szamba. Masz prawo.