Groźny wypadek motocyklisty. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z VW Golfem

W niedzielę, 15 maja w miejscowości Słoje doszło do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty. 27 – letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

W niedzielę, około godz. 9.20 w miejscowości Słoje, gmina Czerwonka, doszło do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty.

– Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący motorem marki Yamaha, jadąc z Czerwonki w kierunku Gut Dużych, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka VW Golfem – informuje asp. Monika Winnik.

27 – letni motocyklista, mieszkaniec powiatu makowskiego, z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. 30 – letnia kierująca golfem, mieszkanka pow. makowskiego, nie odniosła poważnych obrażeń ciała. Oboje kierujący byli trzeźwi.

 

Policjanci przypominają wszystkim uczestnikom ruchu drogowego o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, ale także o zachowaniu wzajemnego szacunku na drodze. Pamiętajmy, że w przypadku nawet najdrobniejszej kolizji motocykla i samochodu, to motocyklista ma najmniejsze szanse na przeżycie albo wyjścia z wypadku bez obrażeń.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
1 miesiąc temu

Sezon niestety trwa…

Czarek
Czarek
1 miesiąc temu

Miejscowość Soje**