Groźna kolizja na „siódemce”. Ciężarówka przewróciła się na drogę, po chwili wbiło się w nią BMW

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na trasie S7. Droga krajowa była całkowicie zablokowana. Kierujący samochodem ciężarowym uderzył w barierę ochronną. Na przewróconą ciężarówkę, najechał kierowca samochodu osobowego.

 

W środę około godziny 16.00 oficer dyżurny mławskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej S7.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów zespołu ruchu drogowego, którzy pracowali na miejscu wynika, że kierujący samochodem ciężarowym z nieustalonych przyczyn najechał na barierę ochronną. Pojazd się przewrócił. Następnie kierujący pojazdem osobowym marki bmw, nie zachował szczególnej ostrożności i najechał na pojazd ciężarowy scania. Na szczęście żadna z osób podróżująca samochodami nie odniosła poważniejszych obrażeń – informuje podkom. Aneta Prusik

 

Sprawcy kolizji – zarówno mężczyzna kierujący scanią, jak i mężczyzna kierujący bmw zostali ukarani mandatami.

– Policjanci przypominają wszystkim kierującym o zachowaniu ostrożności i stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego. Pozwoli to uniknąć podobnych sytuacji i niepotrzebnych tragedii na drodze – dodaje rzeczniczka.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments