Grażyna Łachacz i Dariusz Purzycki kończą pracę w Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chorzelach.

30 czerwca pracę w Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chorzelach zakończyło dwoje członków: Grażyna Łachacz (15 lat w komisji) oraz Dariusz Purzycki (26 lat w komisji).

 

– Podczas wielu lat swojej pracy na rzecz mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele, zarówno Pani Grażyna, jak też Pan Dariusz nieśli pomoc innym ludziom i przyczynili się do podniesienia standardów oraz jakości pracy z osobami potrzebującymi wsparcia, co w efekcie wpłynęło na poziom świadczonych usług i profesjonalizm podejmowanych działań profilaktycznych. Dziękuję za podjęty trud, rzetelną pracę i zaangażowanie. Dzięki Państwa oddaniu razem mogliśmy sukcesywnie realizować zadania polityki społecznej, za którą jako społeczeństwo jesteśmy odpowiedzialni – powiedziała burmistrz Beata Szczepankowska.

Wspólne inicjatywy, podejmowanie problemów trudnych, organizowanie szkoleń i lekcji profilaktycznych zarówno dla dzieci jak i młodzieży, wsparcie różnego rodzaju przedsięwzięć – to zaledwie kilka przykładów pracy Miejsko – Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, które mają duże znaczenie dla samorządu.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments