Grand Prix Okręgu Mazowsze Wykrot 2013

Początek rywalizacji w zawodach cyklu Grand Prix Okręgu Mazowsze , ze względu na długą zimę rozpoczął się bardzo późno dopiero 9 czerwca na zalewie Wykrot. Dodatkową motywacją dla zawodników był fakt , że po zmianie regulaminu zawody w Wykrocie były 1. turą do wyłonienia Mistrza Okręgu przed Mistrzostwami Polski które odbędą się 19-21 lipca.

p1080991

Do rywalizacji stanęło 169 zawodników w 5 kategoriach co świadczy o wielkim zaangażowaniu klubów i  kół z naszego okręgu. Początek rywalizacji zaczął się od przymusowego postoju ze wzlędu na szalejące burze wokół zbiornika Wykrot. Po godzinnej przerwie przystąpiliśmy do sportowej rywalizacji. Niestety dla wielu zawodników wielokrotnie strujących na Wykrocie nastąpił mały szok ryby po prostu nie brały. W poprzednich latach wynik 2 kg ryb dawał wynik na końcu podsektora , a teraz to było nie lada osiągniecie.

p1090016

Nasz skład w w składzie :

Adam Kryszczak ,Piotr Stompor , i niżej podpisany mimo treningów nie popisali się zajmując dosyć odległe miejsca.

Potr Stompor zwycięzca 1 tury Mistrzostw Koła z wynikiem ponad 5 kg , schodzi  ze stanowiska z zerem .

Prezes koła wyciąga z wody 150 g , ja mam tylko 630 gram co niestety studzi nasze nasze rozbudzone apetyty.

Wyjątkowo zawiodły duże jazie  które w poprzednich latach budowały wynik , trafiały się za to duże bonusy w postaci  pojedynczych linów, leszczy, karasi .

Następne eliminacje już 15 czerwca na Kanale Żerańskim , mimo żadnych szans na wysoką pozycję w Mistrzostwach Okręgu będziemy dalej walczyć o jak najlepszy wynik.

Zapraszam do galerii na kilka fotek z Wykrotu: – >>KLIK<<

p1080999


 

Artur Olewniczak

Koło Nr 70 Przasnysz


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments