Gramy dla Kamila – charytatywny turniej piłki nożnej w Jednorożcu już 24 lipca

24 lipca na stadionie Orlik w Jednorożcu odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej. Dochód z imprezy wspomoże Kamila Rutkowskiego, jednego z zawodników drużyny MKS Przasnysz.

 

Charytatywny turniej odbędzie się 24 lipca w Jednorożcu, na boisku Orlik. Turniej będzie skierowany do amatorskich drużyn z powiatu przasnyskiego. Fundusze zebrane podczas turnieju w całości zostaną przekazane na niezbędną rehabilitację Kamila Rutkowskiego.

Przypomnijmy, że 27-letni Kamil Rutkowski, jeden z najlepszych zawodników drużyny MKS-u Przasnysz, podczas jednego z meczów doznał kontuzji. Potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

 

– Od najmłodszych lat gram w piłkę nożną. W listopadzie ubiegłego roku podczas ostatniego meczu rundy jesiennej 4 ligi zerwałem więzadła krzyżowe (ACL) – wspomina Kamil.

Zawodnik jest już po operacji, ale do powrotu do zdrowia jeszcze daleka droga. Musi przejść rehabilitację, która pomoże mu powrócić do odpowiedniej formy.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanka
przasnyszanka
1 miesiąc temu

Kamil jesteś najlepszy…zawsze miałeś potencjal nie tylko do grania w piłkę nożną…dużo zdrowia

Sprawiedliwy
Sprawiedliwy
25 dni temu

Nie przesadzajcie! Około 65% piłkarzy ma zerwany ACL. Akcja charytatywna jest dla naprawdę dla chorych dzieci. A Tu rehabilitacja dla starego konia. 🤦‍♂️