Gospodynie z Lipy na wycieczce integracyjnej

Koła gospodyń to nie tylko gotowanie i śpiewy, ale również relacje, przyjaźnie i wspólne spędzanie wolnego czasu.

 

Członkowie Koła Gospodyń Wiejskich Sołectwa Lipa często spotykają się w grupach, na wyjazdach dożynkowych, ale też zwiedzają Polskę. 1 października gospodynie wyjechały na trzydniową wycieczkę integracyjną.

Pierwszego dnia pobytu zwiedziły najstarszą parafię katolicką na Podhalu – Sanktuarium Maryjne w Ludźmierzu. Drugiego dnia wybrały się w centrum Zakopanego, zwiedziły Dolinę Strążyską i piękny Wodospad  Siklawica. Wizyta w Kaplicy Najświętszego Serca Jezusa w Jaszczurówce, niewielkim, drewnianym ale jakże urokliwym kościółku zostanie w pamięci na dłużej. Grzechem byłoby też nie zjawić się na Gubałówce. Trzeciego dnia zwiedzali Kraków i Częstochowę.

 

– Choć trzy dni minęły jak jeden dzień wspomnień pozostało niesamowicie dużo. Wycieczka była zaplanowana, ale grupa spotkała się z wieloma nieprzewidzianymi atrakcjami jak choćby góralski ślub w Chochołowie. Ten sam kraj, a taka różnorodność, coś wspaniałego. Stowarzyszenie z Lipy poleca wszystkim grupom formalnym i nieformalnym, by dbały o swoje relacje i integracje, bo dzięki nim można poznawać wspaniałych ludzi i zakątki świata – informują gospodynie.

 

 

ren

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bobi
Bobi
15 dni temu

Wspaniale. też byłem tydzień temu w Zakopanem. Też napiszecie o mnie artykuł jak prześlę fotki?

Redakror
Redakror
15 dni temu
odpowiada  Bobi

Bobi oczywiście wyślij, napiszemy

xyz
xyz
15 dni temu

hahhah Co za ludzie Weźcie się leczcie 😀 co To za komentarze ? WSTYD

Anna
Anna
15 dni temu

Brawo! Tylko pozazdrościć takiej wycieczki! Fajnie, że się integrujecie, bo na integracjach pojawiają się wspaniałe pomysły.