GOPS w Krzynowłodze Małej szuka kierownika Klubu Senior+

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzynowłodze Małej ogłosił nabór na stanowisko kierownika Klubu Senior+. Dokumenty można składać do 16 lipca.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzynowłodze Małej poszukuje kierownika do Klubu Senior+. Do wymagań niezbędnych należą: obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe, 3 letni staż pracy w pomocy społecznej, posiadanie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej, niekaralność, nieposzlakowana opinia i posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Wśród wymagań dodatkowych znajdziemy m.in.: prawo jazdy kat. B,  umiejętności w zakresie animacji społecznej, doświadczenie w organizowaniu zajęć dla seniorów, odpowiedzialność za powierzone zadania, wysoki poziom empatii.

 

Proponowany wymiar czasu pracy to pół etatu (20 godzin). Osoby zainteresowane ofertą mogą składać dokumenty osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzynowłodze Małej, pokój nr 1 lub pocztą na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Kościelna 3, 06-316 Krzynowłoga Mała – z dopiskiem: „Nabór na stanowisko Kierownika Klubu Senior+”.

Kandydaci  spełniający wymogi formalne w wyniku wstępnej rekrutacji będą zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
18 dni temu

Dziwne przecież tam już jest kierownik

Lucek
Lucek
18 dni temu

A Pan Sylwester?
Człowiek wielu talentów, może się sprawdzi

Tolek
Tolek
18 dni temu
Reply to  Lucek

A po co tam zmiana,czyżby jakąś emerytka chciała pracować na pół etatu i dlatego nabór

Jaa
Jaa
18 dni temu
Reply to  Lucek

Pan Sylwester chyba już ma wystarczająco dużo zajęć. Z doświadczenia wiem,ze mając za dużo na głowie nie można być już w niczym dobrym