Gminny turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

W poniedziałek, 20 kwietnia, w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. To jeden z najstarszych konkursów tego typu przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

W rywalizacji gminnej wzięły udział reprezentacje ze wszystkich szkół podstawowych w naszej gminie (Krzynowłoga Mała, Ulatowo-Adamy, Romany-Sebory). Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji czuwała komisja, w skład której weszli: asp. szt. Dariusz Siemiński – zastępca komendanta Komisariatu Policji w Chorzelach, a także Sylwia Lipińska – podinspektor ds. oświaty, kultury i sportu w Urzędzie Gminy Krzynowłoga Mała.

 

W rywalizacji najlepsza okazała się drużyna gospodarzy, która dzięki temu zyskała prawo uczestnictwa w eliminacjach powiatowych tego turnieju. Etap powiatowy jest zaplanowany na 29 kwietnia w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach.

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharem i dyplomem. Każdy uczestnik otrzymał czapkę z daszkiem z symbolami odblaskowymi oraz słodki poczęstunek.

 

Wyniki rywalizacji gminnej w Turnieju BRD:

 

  1. Szkoła Podstawowa w Romanach-Seborach
  2. Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej wchodząca w skład Zespołu Szkół
  3. Szkoła Podstawowa w Ulatowie-Adamach

 

konkurs (1)

 

konkurs (2)

 

konkurs (3)

 

konkurs (4)

 

konkurs (5)

 

konkurs (6)

 

konkurs (7)


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments