Gmina Przasnysz zaprasza na „Bądź eko dla siebie i środowiska – ekologiczny piknik rodzinny”

Gmina Przasnysz pozyskała prawie 28 tys. zł na organizację Ekologicznego Pikniku Rodzinnego. Impreza odbędzie się 14 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Bogatem.

 

W czwartek, 25 maja Gmina Przasnysz podpisała umowę na dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na dofinansowanie zadania pod nazwą „Bądź eko dla siebie i środowiska – ekologiczny piknik rodzinny” w ramach programu „Ekologiczny piknik rodzinny”. Jej wartość wynosi 27 714,72 zł.

Samorząd zaprasza mieszkańców 14 czerwca od godz. 10.00 do wzięcia udziału w Ekologicznym Pikniku Rodzinnym, który odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem.

 

– Na pikniku czeka nas spektakl promujący ekologiczne postawy. Animatorzy poprowadzą blok animacji eko oraz zabaw ruchowych. Dla uczestników zostanie przygotowanych wiele atrakcji w postaci warsztatów m. in. tworzenia budek lęgowych, malowania ekotoreb oraz mini turniej piłki nożnej – informują organizatorzy.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kasia
kasia
3 miesięcy temu

Czy bez ideologii EKO już nic nie można zrobić? Wszystko w plastikach i tu nikt nie próbuje nic zrobić , bo ta ideologia może się opłaca? Te rzeczy ludzie i bez nauczania znają i bez nauki większość wie co robić, a niektórych i tak nie nauczycie……a nie może być po prostu piknik rodzinny?